












Descripción:
| Marca: | Aotume |
| Series: | Kobayashi-san Chi no Maid Dragon |
| Peso | 23.1 kg |
| Incluye: | Cosplay |
| Largo | 135 cm |
| Busto | 72 cm |
| Cintura | 48 cm |
| Cadera | 80 cm |
| Vagina | 13 cm |
| Ano | 14 cm |














| Marca: | Aotume |
| Series: | Kobayashi-san Chi no Maid Dragon |
| Peso | 23.1 kg |
| Incluye: | Cosplay |
| Largo | 135 cm |
| Busto | 72 cm |
| Cintura | 48 cm |
| Cadera | 80 cm |
| Vagina | 13 cm |
| Ano | 14 cm |